Maciej Zabłocki | 21 kwietnia 2017, 15:30

Cześć PCLabowicze!

Chciałbym Was wszystkich serdecznie przywitać! Zostałem nowym wydawcą portalu PCLab.pl. Nazywam się Maciej Zabłocki i od teraz będę odpowiadał za wszystko to, co zobaczycie na naszych łamach.

Dzięki PCLabowi poznałem wiele szczegółów dot. działania i obsługi komputera. Użytkownicy forum, na które wchodzę od przeszło dwunastu lat, wielokrotnie pomagali mi w rozwiązaniu mniej lub bardziej skomplikowanych problemów. Dziękuję za to! Od 2003 roku, odkąd tutaj zaglądam, PCLab.pl zyskał nie tylko dużą renomę, ale też stałe grono wspaniałych i oddanych czytelników.

To miejsce do którego mam ogromny sentyment i które darzę wielkim szacunkiem. Chciałbym, żebyście mieli świadomość, kto odpowiada za całość zarządzania portalem. Działam w zakresie ustalania harmonogramu publikacji, a także wymyślania nowych materiałów i tekstów, które opracujemy wspólnie z całą Naszą redakcją. Możecie się do mnie zgłosić w dowolnej sprawie, najlepiej poprzez forum (matekmz), a postaram się udzielić właściwych wskazówek. 

W pierwszej kolejności chciałbym poznać Waszą opinię dot. portalu i tego, co moglibyśmy dodać, zmienić lub poprawić. Mam wiele swoich przemyśleń, ale jednocześnie zależy mi, żeby całość skonsultować z Wami, bo portal powstaje przede wszystkim dla Was i powinniście mieć czynny udział w wyznaczeniu kierunku jego rozwoju.

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE!

Mam nadzieję, że wspólnie sprawimy, by PCLab dalej był dla Was głównym źródłem specjalistycznej wiedzy o nowych technologiach i komputerach, testował najnowsze komponenty i dostarczał rzetelną, potężną dawkę wartościowych treści. Aktywnie działam przy wdrażaniu nowych rozwiązań, w tym większej ilości publicystyki i tekstów opiniotwórczych. Dziękuję, że cały czas z Nami jesteście!

Miłego dnia!