Redakcja we współpracy z firmą Udemy | 29 września 2017, 09:00

Wiedzę tanio sprzedam - kurs programowania w specjalnej cenie dla czytelników PCLab.pl

Zostań programistą!

Udemy to platforma e-learningowa, która szturmem zdobyła Stany Zjednoczone, a teraz coraz śmielej wychodzi ze swoją ofertą do polskich użytkowników. Dostępne są tu tysiące kursów dotyczących wielu tematów, ale na razie tylko niektóre w naszym ojczystym języku. Dlatego przejrzeliśmy katalog i znaleźliśmy kurs, który może wam się spodobać. Jest po polsku, a do tego dostępny z bardzo dużym rabatem.

Kurs o którym, mowa został wyceniony na 460 zł, ale jeśli przejdziecie z naszego odnośnika, cena zostanie ścięta o 90 proc. Dzięki temu kurs “Java od podstaw do eksperta”, który nauczy was tworzyć aplikacje, będziecie mogli nabyć za 65 zł. Czy warto?

Za 65 zł otrzymacie 31 godzin filmów, 3 artykuły i 118 pomocy dodatkowych. W trakcie 138 wykładów nauczycie się programowania obiektowego, tablic wielowymiarowych, instrukcji warunkowych, a także podstaw tworzenia aplikacji mobilnych w Android Studio (kliknij tutaj, żeby zobaczyć pełną listę).

Na kurs zapisało się już ponad 3 tys. osób, a średnia ocen to aż 4,6 punktu w pięciopunktowej skali. Przy cenie niewiele przekraczającej 60 zł jest to doskonały sposób, żeby przekonać się, czy kariera developera jest nam pisana. Nie ma się co bowiem oszukiwać: nie każdemu programowanie musi przypaść do gustu. Tymczasem kurs na Udemy za niewielkie pieniądze, bez wychodzenia z domu, dokładnie kiedy chcecie i gdzie chcecie, pozwoli zweryfikować wasze predyspozycje do podjęcie takiej ścieżki kariery.

Kariera, nowa praca, lepsze perspektywy!

Chcielibyśmy napisać, że wydając 65 zł i przechodząc przez wszystkie wykłady z marszu znajdziecie miejsce w dobrze opłacanej grupie programistów i to swoim mieście zamieszkania, ale z tym może być różnie. Choć część pracodawców z którymi rozmawialiśmy byłaby otwarta na zatrudnienie człowieka po takim kursie (kwoty padające w rozmowie można uśrednić do 5 tys. brutto), wiele zależy od aktualnych potrzeb danej firmy.

Prawdą jest za to, że cena jaką Udemy proponuje tu za kurs “Java od podstaw do eksperta” jest na tyle atrakcyjna, że jeśli myślicie o programowaniu, ale nie wiecie czy to dla was, nie znajdziecie lepszego sposobu na spróbowanie. W cenie dobrej książki otrzymujecie kurs ułożony przez profesjonalistę, artykuły, materiały wideo i pomoce naukowe. Możecie w ten sposób poszerzyć swoją wiedzę, albo użyć tych narzędzi w formie trampoliny. Pozwoli to wam wskoczyć na nowy poziom, a w efekcie znaleźć dobrze płatną pracę. Powodzenia!

Sprawdź sam!