Redakcja we współpracy z firmą Udemy | 29 marca 2018, 08:00

Rynek nadal nie jest nasycony programistami. Java jednym z najbardziej pożądanych kierunków

Zarobki programistów rosną z roku na rok, a wzrosty wynagrodzeń sięgają 10 procent. Co więcej, zapotrzebowanie na nowych ludzi w branży IT wcale nie maleje. Dlatego każdy moment jest dobry, żeby wskoczyć do tego solidnie rozpędzonego pociągu, a pierwszym krokiem w jego kierunku może być kurs programowania w javie..

Programowanie nie jest dla każdego, dlatego nie warto rzucać wszystkiego i w ciemno lecieć na studia wieczorowe. Warto zbadać grunt i sprawdzić, czy zmienne, warunki, pętle i myślenie problemowe jest w naszym zasięgu. A można to zrobić zapisując się na internetowy kurs “Programowanie w javie, kurs dla każdego od podstaw”. Nie dość, że możemy się w ten sposób sprawdzić w bardzo pożądanym na rynku pracy środowisku programistycznym, to jeszcze można to zrobić w dogodnym momencie i za naprawdę niewielkie pieniądze.

Kurs, którego wartość rynkowa wynosi 550 zł, jest obecnie dostępny za 34,99 zł i raczej nie ma co oczekiwać większego zejścia z ceny. Zresztą nawet wyjściowe pieniądze, mając w perspektywie szukanie pracy z wynagrodzeniem 7 tys. zł brutto (średnia płac dla programistów Java, która szybko rośnie do widełek 9-12 tys. zł brutto) wydaje się dobrą inwestycją. Te 34,99 zł to po prostu okazja, nawet z myślą o przyszłych działaniach - nawet w promocyjnej cenie dostajemy dożywotni dostęp.

Czemu ten kurs? Jest on prowadzony przez doświadczonego programistę i porusza świeże zagadnienia. Do tego jest wysoko oceniany (4,9/5) i pozytywnie komentowany. Prowadzący zapewnia, że po ukończeniu kursu będzie można obrać drogę na tworzenie aplikacji mobilnych na Androida lub serwerowych. W trakcie blisko sześćdziesięciu wykładów dowiemy się między innymi jak pisać własne aplikacje, tworzyć pętle, metody, klasy, obiekty, wczytywać i zapisywać dane, wykorzystywać programowanie obiektowe.

W ramach kursu dostajemy osiem godzin materiałów wideo i otwartego na pytania prowadzącego. Po wszystkim czeka na nas certyfikat ukończenia, który może być punktem wyjścia do rozmowy kwalifikacyjnej - prawda jest taka, że pracę w tej branży dostaje się za umiejętności, a nie kolorowe dyplomy, dlatego przejście przez wykłady i zrozumienie podstaw javy w zupełności wystarczy, żeby dostać upragnioną posadę, a mówimy przecież o inwestycji w wysokości 34,99 zł.

Internetowy kurs to najlepszy sposób na to, żeby zobaczyć, czy programowanie jest dla nas, bo jest to dziedzina, którą się kocha lub nienawidzi. Jeśli ucząc się w ramach “Programowania w javie, kurs dla każdego od podstaw”, co jest bardzo rozsądną, skuteczną i tanią metodą na ugryzienie tematyki programowania, odnajdziecie się w świecie javy, wiele drzwi stanie dla was otworem.

Przejdź do promocyjnej oferty na kurs “Programowanie w javie, kurs dla każdego od podstaw”