Artykuł powstał we współpracy z Udemy | 30 kwietnia 2018, 06:18

JavaScript - Toyota internetu i świata mobile

Internet to tu i teraz oraz przyszłość. Z tym nie ma co dyskutować. Wystarczy jednak przejść do tematu tworzenia usług internetowych oraz słuszności dostępnych narzędzi i pojawi się tyle samo głosów co ludzi klikających w ten materiał. Dorzucenie wątku mobile spowoduje wojnę totalną. I wiecie co, każdy na pewnym poziomie będzie miał sporo racji.

Co w takim razie ma wybrać pasjonat, który chce rozpocząć karierę przy tworzeniu stron internetowych, serwisów eventowych i aplikacji mobilnych. Jak wspomnieliśmy wyżej, rozwiązań jest sporo, ale wyjątkowo uniwersalnym wydaje się być JavaScript. Czemu? Bo pozwala szybko opracować rozwiązanie, które nie będzie idealnie dopasowane do wszystkich platform, ale na wszystkich zadziała. Można kopiować gigantyczne porcje kodu i implementować je ponownie, a to skraca czas developmentu i umożliwia większe dotarcie z gotowym narzędziem.

JavaScript to taka Toyota internetu i świata mobile: nie jest najszybsza, nie jest najwygodniejsza, ale jest niezawodna i przynajmniej dobra w niemal wszystkich zastosowaniach. A teraz do tego wszystkiego jest tania. Z okazji amerykańskiego dnia edukacji narodowej świetnie oceniany kurs “JavaScript od podstaw” oferowany jest w promocyjnej cenie - mowa o obniżce o ponad 300 zł w stosunku do ceny wyjściowej (zobacz szczegóły oferty).

Kurs internetowy, jeszcze przy tak niskiej cenie, to najlepszy sposób na to, żeby przekonać się, czy projektowe myślenie i praca przy webowych rozwiązania jest dla nas, tymczasem JavaScript to najlepszy wybór na początek ze względu na ogromną uniwersalność tego środowiska. Za kilkadziesiąt złotych dostajemy ponad sto wykładów, jedenaście godzin materiałów wideo i możliwość nauczenia się skutecznego wykorzystywania JavaScript przy tworzeniu mobilnych rozwiązań. Wszystko w swoim tempie i kiedy tylko najdzie nas ochota, bo dostęp do kursu nie jest niczym ograniczony - kupując teraz, możemy zacząć za tydzień, za miesiąc, za pół roku, nawet jak cena wróci do wartości wyjściowej.

JavaScript od podstaw” to sposób na rozwijanie pasji, realizację okazyjnych zleceń oraz pracę na pełen etat za 5-6 tys. zł na start. Kurs z pewnością pozwoli zrealizować to pierwsze, ale może być też punktem wyjścia do drugiego i trzeciego scenariusza. Jeśli ktoś jeszcze nigdy nie próbował się z narzędziem, jakim jest JavaScript, to dobry moment, żeby zmienić ten stan rzeczy.

Przejdź do promocyjnej oferty na kurs “JavaScript od podstaw”