Redakcja we współpracy z firmą Udemy | 22 czerwca 2018, 15:46

Laravel - popularne narzędzie webowe, które warto znać

W zależności od rankingu Laravel ma różny udział w rynku frameworków PHP, ale trudno znaleźć taki, w którym nie zajmowałby pierwszego miejsca. Właśnie ze względu na ogromną popularność jest to idealne narzędzie do tworzenia zaawansowanych stron internetowych i aplikacji. Dlatego warto je poznać bliżej.

Dziś mamy dla was kolejną propozycję kursu internetowego w obniżonej cenie. Dzięki współpracy z platformą Udemy możemy wam zaoferować kurs “Aplikacje internetowe w Laravel 5 i PHP wersją na smartfon” taniej, niż w trakcie trwania innych promocji (zobacz szczegóły oferty). Czemu ten kurs?

Nauka programowania to bardzo rozległa dziedzina. Istnieje cały wachlarz narzędzi, które są wykorzystywane przez deweloperów, a firmy i korporacje potrafią mieć sprecyzowane preferencje. Dlatego warto inwestować czas w naukę popularnych rozwiązań. Do takich zdecydowanie należy Laravel, który wybierany jest najczęściej spośród wszystkich frameworków PHP i przy rozwijaniu kariery zawodowej w kierunku aplikacji internetowych, powinien być jednym z pierwszych przystanków.

Wspomniany kurs “Aplikacje internetowe w Laravel 5 i PHP wersją na smartfon” to pigułka bardzo cennej wiedzy przekazywanej na konkretnym przykładzie. W trakcie blisko sześciu godzin materiałów wideo, przy wykorzystaniu kilkudziesięciu pomocy naukowych omawiany jest proces tworzenia złożonej aplikacji wykorzystującej formularze, bazy danych, proces logowania i spersonalizowane widoki. Na koniec uczestnik będzie miał gotowe rozwiązanie (fragmenty kodu są przekazywane w trakcie kolejnych wykładów), ale, co najważniejsze, będzie rozumiał mechanizmy zachodzące w aplikacji zgodnie z zasadą “pokaż mi a zapomnę, naucz mnie, a może zapamiętam, zaangażuj mnie a nauczę się”.

Kurs wymaga podstaw programowania, ale jest naturalnym krokiem naprzód dla początkujących deweloperów, którzy chcą szlifować swoje umiejętności i poznawać kolejne narzędzia. Jak potężnym instrumentem jest internet i jak duże jest zapotrzebowanie na programistów specjalizujących się w rozwiązaniach mobilnych nie musimy chyba przytaczać, a rozwój zawsze jest w cenie.

Coraz więcej korporacji w swoich strategiach ma wpisany punkt “mobile first” i zatrudnia osoby z podstawami znajomości tematu. Jeśli przejdziecie kurs internetowy ze zrozumieniem jego zawartości, bardzo możliwe, że wiele drzwi stanie dla was otworem.

Obecnie kurs “Aplikacje internetowe w Laravel 5 i PHP wersją na smartfon” kosztuje zaledwie 34,99 zł (cena wyjściowa to 350 zł). To doskonały sposób na sprawdzenie swoich możliwości w środowisku PHP i zweryfikowanie predyspozycji do pracy programisty, bowiem tak jak nie każdy sprawdzi się na stanowisku wymagającym relacji międzyludzkich, tak nie każdy swobodnie odnajdzie się w gąszczu linijek z kodem. Do tego jak zawsze dostęp do kursu otrzymuje się dożywotnio, tak więc można skorzystać z okazji teraz i uczyć się w dowolnym terminie, choćby w momencie, w którym na liście wymagań u pożądanego pracodawcy znajdzie się właśnie Laravel.

Zobacz szczegóły promocyjnej oferty na kurs “Aplikacje internetowe w Laravel 5 i PHP wersją na smartfon”

Materiał powstał we współpracy z firmą Udemy