Krzysztof Wołk | 16 października 2018, 15:28

Inteligentne seksgadżety

Seks i technika

Nowa technika jest obecna w każdej gałęzi gospodarki i życia, nic więc dziwnego, że stała się również ważną częścią rynku zabawek erotycznych. Wzrost świadomości seksualnej ludzi sprawił, że poszukiwanie przyjemności i nowych wrażeń stało się czymś całkowicie normalnym. Erotyczne zabawki to nie tylko kajdanki z futerkiem, sztuczne członki czy dmuchane lalki, wkroczyły one bowiem w nową erę przyjemności... Czy jesteście gotowi na nowe doznania?

U wrót technicznej namiętności... 

Coraz częściej można spotkać się z porównaniem, że dobrze wyposażona sypialnia jest niczym doskonale zaopatrzona lodówka. Popularne niegdyś sex-shopy przeniosły swoją działalność do strefy online. Większa anonimowość, dostępność różnorodnych gadżetów, wzrost świadomości własnej seksualności – wszystkie te czynniki sprawiają, że chętniej urozmaicamy swoje łóżkowe życie. Seks przestaje być tematem tabu, czego potwierdzeniem są chociażby porady seksualne, które można znaleźć w gazetach, a także usłyszeć w telewizji śniadaniowej.

źródło: //www.pexels.com/photo/couple-love-bedroom-kissing-6505

Brak satysfakcji seksualnej przyczynia się do konfliktów, kłótni, a nawet rozpadu związków. Seks powinien dawać radość, dlatego powinniśmy traktować go jako dobrą zabawę. Dlaczego coraz chętniej sięgamy po erotyczne zabawki? Nie tylko po to, żeby przełamać rutynę w sypialni, ale również ze zwykłej ludzkiej ciekawości. Poszukiwanie sposobów na osiąganie przyjemności świadczy o wzroście samoświadomości. Jesteśmy świadomi swojego ciała i potrzeb. Nic więc dziwnego, że szukamy nowych rozwiązań, które zastosujemy w zaciszu własnej sypialni i nie tylko...

Inteligentne zabawki erotyczne oraz seksroboty to obraz, który jeszcze kilka lat temu znany był wyłącznie z filmów science fiction. Postęp sprawił, że nowoczesna technika na dobre zagościła w naszym codziennym życiu, również w sypialni. Seksualne zabawki od kilku lat są unowocześniane, a producenci prześcigają się w coraz to nowszych i inteligentniejszych propozycjach, zaskakując potencjalnego użytkownika na każdym kroku.

Laura Brendan w jednym ze swoich artykułów, „The Future of Sex: It Gets Better” opublikowanym przez „Wall Street Journal”, wyraziła optymistyczne podejście w kwestii seksu przyszłości. Autorka uważa, że dopiero teraz dzięki nowoczesnej technice będziemy w stanie przeżywać prawdziwą erotyczną przyjemność. Na szczęście już dawno minęły czasy, kiedy to dodatkowa stymulacja seksualna kojarzona była wyłącznie z kontaktem z treściami pornograficznymi. Postęp techniczny sprawił, że angażowany w odczuwanie przyjemności będzie nie tylko zmysł wzroku. Według Laury Brendan będzie można pobudzić mózg do odczuwania przyjemności seksualnej niezależnie od kontaktu fizycznego. Autorka przekonuje, że stymulowanie partnera na odległość dzięki zdobyczom techniki wchodzi w zupełnie nowy wymiar.

źródło: //www.pexels.com/photo/man-wearing-white-virtual-reality-goggles-834949/

Erotyka dla każdego człowieka jest światem, który pełen jest różnorodnych fantazji, marzeń oraz potrzeb. Obecność sztucznej inteligencji w tej sferze może więc zapewnić nowe doznania. Postęp techniczny otwiera wrota, które przeniosą nas do krainy rozpływającej się po całym ciele rozkoszy. Wszystko przed nami.