Adrian Kotowski | 19 kwietnia 2017, 17:25

Konkurs Nvidia Ansel: uchwyć najlepszy moment w grze Mass Effect: Andromeda i wygraj nagrody

Zaprezentuj grę studia Bioware z najlepszej strony. Nvidia przygotowała ciekawy konkurs dla osób, które chciałyby pokazać swoje umiejętności fotograficzne. Tym razem jednak nie będziemy potrzebowali aparatu, a jedynie gry Mass Effect: Andromeda i znajomości funkcji Ansel. To właśnie za pomocą tej techniki Nvidii mamy zarejestrować ciekawie prezentujący się moment z wydanej w ubiegłym miesiącu produkcji.

Wobec Mass Effect: Andromeda stawianych jest wiele zarzutów o niedopracowanie, ale trzeba przyznać, że pod względem oprawy graficznej tytuł ten prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Jeśli macie choć trochę rozwinięty zmysł artystyczny, posiadacie komputer z kartą Nvidii i gracie w najnowszą produkcję Bioware, to może zainteresować Was nowy konkurs ogłoszony przez zielonych.

Nvidia Ansel

Zadaniem jest zrobienie ciekawych zrzutów ekranu z ME: Andromeda przy wykorzystaniu techniki Ansel. Prace będą przyjmowane do 14 maja 2017 roku, a ich autorzy muszą je udostępnić w serwisach społecznościowych Facebook lub Twitter z hasztagami #SHOTWITHGEFORCEGTX i #MASSEFFECT oraz znacznikiem @NVIDIAGeForce. Tylko tak oznaczone zdjęcia będą brane pod uwagę.

Najważniejsze w konkursach, poza rywalizacją oczywiście, są nagrody. W tym przypadku nie można na nie na pewno narzekać. Laureat pierwszego miejsca otrzyma zestaw komputerowy nawiązujący stylistyką do ME: Andromeda, przygotowany przez zespół GeForce Garage. Informacje na temat tego peceta znajdziecie pod tym adresem. Osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce zostaną nagrodzone kartami graficznymi GeForce GTX 1080 Ti. Co więcej, materiały przygotowane przez całą trójkę zostaną udostępnione na stronie GeForce.com jako darmowe tapety do pobrania. 

Źródło: prasowe