Adrian Kotowski | 20 kwietnia 2017, 15:35

Galax GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame na pierwszych zdjęciach

Sprzęt do ekstremalnego OC. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia karty graficznej Galax GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame. Już sam masywny system chłodzenia wskazuje, że mamy do czynienia z produktem z najwyższej półki wydajnościowej. Na samym laminacie znajdziemy mocną sekcję zasilania, która powinna poradzić sobie nawet podczas podkręcania karty przy wykorzystaniu ciekłego azotu.

Pierwsze informacje o Galax GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame pojawiły się pod koniec marca tego roku. Wtedy informowaliśmy o świetnym wyniku podkręcania nowej konstrukcji i mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się tylna cześć laminatu. Teraz mamy dla Was kilka nowych zdjęć, przedstawiających model w pełnej krasie. Pod względem wizualnym sprzęt prezentuje się całkiem ciekawie. Widzimy białą obudowę systemu chłodzenia, a także białe PCB i nawet wtyczki takiego samego koloru.

Galax GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame

Produkt wyposażono w kilka podświetlanych elementów, a na rewersie karty znajdziemy backplate. System chłodzenia jest naprawdę bardzo masywny, z dwoma aluminiowymi blokami połączonymi systemem rurek cieplnych i trzema wentylatorami. Jak przystało na kartę do ekstremalnego OC, model oferuje mocną sekcję zasilania przygotowana w schemacie 16 + 3. Na pokładzie znajdziemy ponadto aż trzy ośmiopinowe wtyczki zasilania. Na panelu przednim znajdziemy pięć wyjść wideo: DVI-D, HDMI 2.0b i trzy DisplayPort 1.4. Taktowanie produktu oraz dokładna data premiery nie zostały podane. Nie znamy też choćby przybliżonej ceny karty, ale standardowo można zakładać, że będzie bardzo droga. 

Galax GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame

Galax GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame

Galax GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame

Galax GeForce GTX 1080 Ti Hall of Fame

Źródło: VideoCardz