Adrian Kotowski | 9 sierpnia 2017, 19:49

Fractal Design Meshify C - specyfikacja

Prosty, ale ciekawy wygląd i sporo miejsca na komponenty. Fractal Design ogłosił dzisiaj dodanie do swojej oferty obudowy Meshify C, charakteryzującej się ciekawie prezentującym się panelem przednim oraz obecnością okna z hartowanego szkła. Budowa konstrukcji ma ponadto zapewniać bardzo dobry przepływ powietrza w jej wnętrzu. 

Fractal Design Meshify C to obudowa, w której można zamontować płyty główne w formatach ATX, mATX i ITX. Produkt udostępnia siedem slotów na karty rozszerzeń, dwie zatoki na dyski 2,5’’/3,5’’ oraz trzy na nośniki 2,5’’. Producent zastosował wydzieloną komorę na zasilacz o maksymalnej długości 175 mm, w której możemy też ukryć większość kabli.

Fractal Design Meshify C

Na przodzie można zamontować do trzech wentylatorów 120 mm lub dwóch 140 mm, a standardowo zainstalowany jest jeden Dynamic X2 GP-12. Na górze mamy kolejne dwa miejsce na konstrukcje 120 mm/140 mm, i dodatkowo po jednym 120 mm z tyłu (standardowo preinstalowany Dynamic X2 GP-12) i na dole obudowy. W Meshify C można zamontować karty graficzne o długości do 315 mm oraz systemy chłodzenia procesora o maksymalnej wysokości równej 172 mm.

Fractal Design Meshify C

Obudowa oferuje trzy filtry przeciwkurzowe, które zostały umieszczone z przodu, na górze i na dole konstrukcji. Jak w większości dostępnych na rynku produktów, tak i w Meshify C dostępny jest system aranżacji okablowania, pozwalający zapanować nad wszystkimi przewodami. Sprzęt ma trafić do sprzedaży w połowie września tego roku. Producent wycenił obudowę Meshify C na 90 dolarów. 

Fractal Design Meshify C

Źródło: prasowe