Marcin Kusz | 13 sierpnia 2017, 08:50

Overwatch z trybem Deathmatch

Dobra wiadomość dla fanów tytułu. Twórcy Overwatcha zapowiedzieli właśnie wprowadzenie trybu Deathmatch, który będzie dostępny w wersji drużynowej oraz FFA. Gra z 2016 roku w końcu dostaje uwielbianą przez wielu funkcjonalność, którą uruchomimy z poziomu Salonu gier.  

Z okazji wprowadzenia nowych funkcji sieciowych studio przygotowało trzy mapy. Jedna z nich ma być zaprojektowana od podstaw, a dwie pozostało to zmodyfikowane wersje Eskorty oraz Szturmu. Standardowy Deathmatch pozwoli na rywalizację drużyn liczących po czterech zawodników, a grając we Free For All będziemy musieli walczyć wśród ośmiu graczy. Wygra ten, który najszybciej zaliczy 20 zabójstw. Nowe tryby są już dostępne na serwerze testowym.

Gra Overwatch została wydana 24 maja 2016 roku przez Blizzard Entertainment. W naszym kraju jej dystrybutorem jest CD Projekt. Tytuł ten jest strzelanką pierwszoosobową osadzoną w przyszłości, gdzie zbuntowana sztuczna inteligencja chce całkowicie zniszczyć żyjących na naszej planecie ludzi. Overwatch jest dostępny na PC, Xboxa One oraz PlayStation 4.

Źródło: prasowe, opr. wł.