Adrian Kotowski | 4 grudnia 2017, 19:35

Star Wars Battlefront II - zmiany w systemie zdobywania kredytów i skrzynek

Zmiany na lepsze. Na oficjalnej stronie gry Star Wars Battlefront II pojawił się nowy wpis, w którym autorzy produkcji prezentują zmiany związane z systemem zdobywania kredytów podczas rozgrywki. W dzisiejszej aktualizacji DICE ulepszyło rozwiązanie, które było krytykowane jeszcze przed premierą tytułu. Deweloperzy zapewniają przy tym o zaangażowaniu się w proces dalszego ulepszania swojego produktu, co ma wyjść klientom na dobre.

Przez ostatnie tygodnie zdążyliście się przekonać, że zaproponowany przez autorów gry Star Wars Battlefront II (sprawdź najniższe ceny) model progresji wybitnie premiował osoby, które korzystały z mikrotransakcji. Po licznych protestach EA usunęła możliwość płacenia za wybrane elementy prawdziwymi pieniędzmi, choć to zmiana jedynie tymczasowa i system mikropłatności na pewno wróci do gry.

Star Wars Battlefront 2

Tak ważne jest więc, by osoby, które nie chcą uiszczać dodatkowych opłat miały możliwość rywalizowania z innymi jak równy z równym. Ma w tym pomóc zaprezentowany właśnie zmieniony system zdobywania kredytów. Od teraz ilość wirtualnych pieniędzy przyznawanych po zakończeniu meczy została zwiększona. Co więcej, przygotowano też dodatkowe nagrody dla najlepszych graczy w konkretnym meczu.

Tryb Arcade także doczekał się zmian. Co prawda, nadal istnieje limit zdobywanych w danym dniu kredytów, ale został on zwiększony trzykrotnie, do 1500 kredytów. Na koniec należy także dodać usprawnienia związane ze skrzynkami przyznawanymi za logowanie do gry. Wypadać ma z nich zauważalnie więcej części służących do tworzenia kart.

EA przypomina także, że od jutra startuje sezon „Ostatni Jedi” z masą nowych wyzwań, zadań i bezpłatnej zawartości. Od 13 grudnia dostępny będzie rozdział kampanii zatytułowany Odrodzenie, w którym ponownie wcielimy się w Iden Versio. W tym samym dniu otrzymamy także:

  • dwóch bohaterów: Finn i kapitan Phasma,
  • dwie mapy: Crait dla trybu Galaktyczny Szturm i D’qar dla Natarcia Myśliwców,
  • nowe pojazdy: A-wing RZ-2 Tallie Lintry i zmodyfikowany X-wing T-70 Poego Damerona.
Źródło: EA