Adrian Kotowski | 4 grudnia 2017, 20:48

World in Conflict i Assassin’s Creed IV Black Flag dostępne za darmo na Uplay

Prezenty dla pecetowych graczy. Ubisoft przygotował świetną niespodziankę dla użytkowników platformy Uplay. Każdy zainteresowany otrzyma w grudniu dwie darmowe gry – World in Conflict i Assassin’s Creed IV Black Flag. Trzeba mieć na uwadze, że tytuły będzie można przypisać do swojego konta tylko przez określony czas, o czym w dalszej części newsa.

Na pierwszy ogień idzie strategia World in Conflict. Grę można dodać do bibliotek od dzisiaj, tj. 4 grudnia, do 11 grudnia. Razem z podstawową wersją produkcji otrzymacie całkowicie bezpłatnie też dodatek Soviet Assault. Sama gra jest całkiem ciekawa – trafimy w niej do alternatywnej rzeczywistości, w której Związek Radziecki przeprowadził w 1980 roku inwazję na Stany Zjednoczone. Gra oferuje rozbudowaną kampanię dla jednego gracza i tryb wieloosobowy. Darmową kopię odbierzecie przechodząc na tę stronę.

World in Conflict

Dla fanów produkcji ze świetnym wątkiem fabularnym, wypełnionych dodatkowo akcją, Ubiosoft przygotował drugą produkcję Assassin’s Creed IV Black Flag. Tytuł ten będzie można otrzymać za darmo w dniach od 12 do 18 grudnia. Jeśli nie mieliście wcześniej możliwości zagrania w tę produkcję to bardzo Was do tego namawiamy. Dla wielu osób jest to jedna z najlepszych części z serii Assassin’s Creed, charakteryzująca się świetnym klimatem, zapewniająca naprawdę długie godziny rozgrywki i oferująca satysfakcjonujące zakończenie. 

Assassin's Creed IV Black Flag

Źródło: Ubisoft