Adrian Kotowski | 19 grudnia 2017, 17:28

Oxenfree na PC za darmo na GOG

Prezentów nigdy za wiele. GOG przypomina o trwającej właśnie Wyprzedaży Zimowej w najlepszy możliwy sposób, rozdając darmowe gry. Po bezpłatnej kopii Grim Fandango Remastered przyszedł czas na kolejną świetną produkcję przygodową. Przez najbliższe 48 godzin będziecie mogli powiększyć swoją bibliotekę o grę Oxenfree.

Wszystko co musicie zrobić, to przejść na stronę sklepu GOG, zalogować się do swojego konta i kliknąć w odpowiedni baner. Produkcja błyskawicznie trafi na Waszą wirtualną półkę. Z promocji skorzystać można do 21 grudnia do godziny 14:59. Niewykluczone, że w kolejnych dniach GOG przygotuje nowe niespodzianki, więc warto śledzić co dzieje się na stronie.

Oxenfree za darmo na GOG

Co do samego Oxenfree, mamy tutaj do czynienia z grą przygodową w 2D, utrzymaną w klimacie horrorów i thrillerów, z motywem przewodnim w postaci zjawisk paranormalnych. Tytuł cechuje świetny atmosfera niepokoju, doskonała warstwa dźwiękowa i bardzo dobry system rozmów. Dla wielu osób Oxenfree oferuje jedne z najciekawszych dialogów dostępnych w grach, a mówimy nie o wysokobudżetowej produkcji, tylko tytule przygotowanym przez niewielki zespół Night School Studio. Niestety małym problemem może być to, że gra nie jest dostępna w polskiej wersji językowej.

GOG.COM

Przy okazji warto przypomnieć ofertę przygotowaną w związku z Wyprzedażą Zimową na GOG. Obniżono cenę ponad 1000 gier, a cięcia sięgają nawet 90 procent. Osoby, które w czasie trwania wyprzedaży kupią produkty za kwotę ponad 50 zł otrzymają darmową kopię Hard West. Jeśli natomiast przekroczymy próg 130 zł to do naszej biblioteki dodana zostanie gra Master of Orion (2016). Wyprzedaż trwa do 26 grudnia do godziny 23:59.

Ranking najpopularniejszych gier na PC w grudniu 2017

Źródło: prasowe