Redakcja | 9 stycznia 2018, 13:10

Ogłaszamy wyniki konkursu Honor 9!

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Miło nam poinformować, że trzyosobowa komisja wybrała najlepsze prace konkursowe i podjęła ostateczną decyzję. Ponieważ zwycięzcy zgłosili się już do nas, możemy zaprezentować ostateczne wyniki. 

Konkurs trwał ponad miesiąc, rozpoczął się 28 listopada, a zakończył 31 grudnia. W tym czasie przysłaliście 106 zgłoszeń, zamieszczanych na naszym forum, na trzech różnych subforach. Niektóre zgłoszenia wymagały dużego nakładu pracy i wielkiej wyobraźni, dlatego nie mieliśmy łatwego zadania, by podjąć ostateczną decyzję. 

W końcu uznaliśmy, że zwycięzcami zostali: 

W kategorii podzespołów zwyciężył Hemanek, zakładając temat "Gra o prawdziwą miłość z Honorem w tle". Doceniliśmy zgłoszenie za niesamowitą historię, ogromny nakład pracy i bardzo dużą wyobraźnię. Opowieść jest niezwykle rozbudowana, przedstawia przygody kilku znajomych, w co świetnie wkomponowany został Honor 9. 

W kategorii foto zwyciężył film "Honor dla dresa", jeden z dwóch, które przesłaliście. Jego autorem jest andzi18. Spodobał nam się przede wszystkim pomysł, dużo treści do przyswojenia i smaczki, takie jak liczby z matrixa na ekranie monitora, czy ściana pełna kwiatów zaraz za plecami dresa. Poza tym główny bohater nazywa się Sebastian Ortalion, co też fajnie pasuje do całej koncepcji. Film ma dużo humorystycznych akcentów i to jedna z najlepszych, nadesłanych prac. 

W kategorii gaming zwyciężył Montgomery 13, zakładając temat "Przedstawienie w teatrze: Rozmówki Geeków". Nie dość, że całe zgłoszenie ma charakter wystąpienia na scenie, to jeszcze, jako jeden z nielicznych tematów, nie odwołuje się bezpośrednio do podzespołów telefonu, a sugeruje, że ich moc będzie wystarczająca do stworzenia z Honora... emulatora dla gier ze starych konsol. Fajny pomysł i ciekawa koncepcja, która urzekła nas do tego stopnia, że postanowiliśmy nagrodzić jej autora. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy dużo powodzenia w przyszłych konkursach. Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że Honor 9 będzie Wam dobrze służyć!