Bartosz Czechowicz | 22 stycznia 2018, 18:41

Gadżety Nintendo Labo dostępne w polskiej przedsprzedaży

Mamy do czynienia z dość drogim kartonem. Nintendo Labo, czyli najnowsze, przygotowane przez Japończyków gadżety dla użytkowników konsoli Switch, trafiły do oficjalnej przedsprzedaży w Polsce. Niestety, potwierdza się to, co na temat akcesoriów mogliśmy usłyszeć w dniu ich premiery - firma miała świetny pomysł, ale trochę jednak przeceniła swój najnowszy produkt.

Labo to nic innego, jak seria opcjonalnych, kartonowych dodatków do najnowszego sprzętu Wielkiego N. Tak, kartonowych - nie ma tutaj żadnego błędu. Gadżety przygotowano z myślą o samodzielnym montażu, a dzięki nim użytkownicy Switcha będą mogli zrobić ze swojej konsoli np. pianino, robota, wędkę albo kierownicę do motocykla. Wszystko zależy od wybranego zestawu (karton + oprogramowanie). Akcesoria raczej nie zainteresują starszych graczy, ale mogę one okazać się bardzo ciekawą propozycją dla dzieci.

Niestety, dodatki trochę odstraszają swoją ceną. Dwa komplety, które pojawiły się w polskiej przedsprzedaży, Robot i Variety, kosztują odpowiednio 279 i niecałe 245 zł. Aktualne ceny sami możecie zresztą sprawdzić tutaj i tutaj. Szkoda, że gadżety kosztują tak dużo. Mogłyby one cieszyć się wśród polskich posiadaczy Switcha sporą popularnością, ale przy takich kosztach zakupu zainteresowanie nimi na naszym rynku będzie prawdopodobne marginalne.

Źródło: opracowanie własne