Adrian Kotowski | 24 stycznia 2018, 20:45

Ozone Exon V30 - specyfikacja myszki

Myszka dla fanów e-sportu. Ozone Gaming zaprezentowało konstrukcję Exon V30, kierowaną do osób, które szukają przyzwoitej myszki do strzelanek i innych gier turniejowych. Zgodnie z obowiązującym obecnie trendem produkt oferuje podświetlenie LED RGB i umożliwia w zasadzie dowolne przypisanie funkcji do wszystkich dostępnych przycisków. 

Ozone Exon V30 wyposażony został w sensor optyczny PixArt PMW 3325 o rozdzielczości 5000 dpi. Użytkownik ma możliwość zmiany czułości w locie, za pomocą jednego z dostępnych przycisków. Konstrukcja radzi sobie z rejestracją ruchu z szybkością do 100 cali na sekundę. Wysoką jakość i trwałość gwarantować mają zastosowane przełączniki firmy Omron.

Ozone Exon V30

W pamięci urządzenia można zapisać wybrane przez nas profile dotyczące funkcji przypisanych do klawiszy, a także ustawienia podświetlenia. W drugim przypadku wybór jest naprawdę duży, bo do naszej dyspozycji jest cała paleta 16,8 mln kolorów. Myszkę podpinamy do komputera za pomocą kabla USB o długości 1,8 m.

Ozone Exon V30

Ze względu na wyprofilowanie produkt kierowany jest do osób praworęcznych. Ozone Exon V30 ma trafić do sklepów w lutym tego roku. Cena na rynek europejski wyniesie 39,90 euro. 

Ozone Exon V30

 Sprawdź ranking najpopularniejszych myszek dostępnych w polskich sklepach

Źródło: prasowe