Adrian Kotowski | 6 lutego 2018, 17:28

Trust Gaming GXT 180 Kusan - specyfikacja

Mysz dla fanów strzelanek. Trust Gaming poinformowało o wprowadzeniu na polski rynek konstrukcji GXT 180 Kusan, która miała powstać przy współudziale drużyny e-sportowej Epsilon. Producent zapewnia, że jego produkt oferuje wysoki komfort użytkowania, a zastosowane komponenty pozwolą rywalizować z innym graczami na najwyższym poziomie.

Trust Gaming GXT 180 Kusan wyposażony został w sensor optyczny PixArt 3325 o rozdzielczości 5000 dpi. Czułość można oczywiście regulować, a minimalna wartość to 100 dpi. Producent podaje też, że częstotliwość odświeżania na poziomie 1000 Hz, szybkość śledzenia ruchu jest równa 100 cali na sekundę, a maksymalne przyspieszenie wynosi 20G.

Trust Gaming GXT 180 Kusan

Model przeznaczony jest dla osób praworęcznych, choć sama budowa jest raczej symetryczna. Istotne jest jednak położenie dwóch przycisków bocznych, które zlokalizowano po lewej stronie myszki, by można je było wygodnie obsługiwać kciukiem prawej dłoni. Poza nimi mamy też dwa standardowe przyciski, rolkę i przełącznik czułości. Użytkownik ma możliwość przypisania do nich wybranych przez siebie akcji.

Trust Gaming GXT 180 Kusan

W tym celu przygotowano całkiem wygodne i łatwe w obsłudze oprogramowanie, które pozwala też na sterowanie podświetleniem urządzenia. Wymiary GXT 180 Kusan wynoszą 125 x 66 x 40 mm, a jej waga to 107 g. Sprzęt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Cena myszki nie została podana, ale produkt trafia już do pierwszych sklepów, gdzie wyceniono go na około 185 złotych.

Trust Gaming GXT 180 Kusan

Sprawdź ranking najpopularniejszych myszek dostępnych w polskich sklepach

Źródło: prasowe