Adrian Kotowski | 13 lutego 2018, 17:21

The King of Fighters 2002 za darmo na GOG

Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku. Wszyscy fani platformy GOG powinni zainteresować się nową promocją, w ramach której przeceniono ponad 500 tytułów. Z tej okazji przygotowano też kilka niespodzianek, w tym darmową wersję gry The King of Fighters 2002, czy nowe produkcje dostępne w ramach GOG Connect. Osoby, które chcąc ustrzelić naprawdę dobrą ofertę powinny się natomiast przyjrzeć błyskawicznym okazjom, które w końcu zostały przywrócone.

Zacznijmy od darmowego tytułu, bo w jego przypadku naprawdę liczy się czas. Każdy chętny może przejść do strony głównej GOG i klikając na widoczny tam odnośnik bezpłatnie dodać do swojej biblioteki The King of Fighters 2002. Oferta jest ważna przez 48 godzin, do 15 lutego do godziny 15:00. Warto się więc spieszyć, by nie przegapić okazji.

GOG

Przejdźmy do GOG Connect, do którego trafiło właśnie 11 nowych tytułów. Na liście znalazły się gry: Mount & Blade, Orwell, Hunie Pop, Tropico 4, Torchlight, AI War Collection, Kim, The Sexy Brutale, Unreal Tournament GOTY, Tempest i Pirates! Gold Plus. Jeśli posiadacie którąś z tych produkcji na Steam to przechodząc na tę stronę i klikając w odpowiedni odnośnik, przypiszecie ich kopie także do biblioteki na GOG. Na skorzystanie z promocji macie 7 dni.

Jak napisaliśmy wcześniej, powracają błyskawiczne okazje. Co godzinę na stronie pojawiać się będą nowe specjalne oferty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W chwili pisania tego newsa możecie w ten sposób nabyć m.in. Vikings Wolves of Midgard, czy Raymana Origins. Poza tym mamy oczywiście ogromną listę stałych przecen, z których można skorzystać w trakcie trwania całej wyprzedaży, czyli do 20 lutego, do godziny 23:59. Taniej kupicie m.in. Wiedźmina 3: Dziki Gon GOTY (-60%), Sudden Strike 4 (-50%), czy Hellblade: Senua’s Sacrifice (-30%). Dla osób, którym spodobała się grafika będąca motywem przewodnim wyprzedaży, właściciele platformy GOG przygotowali zostaw tapet do pobrania.

Źródło: GOG