Maciej Zabłocki | 14 lutego 2018, 18:00

Obszerny test kart pamięci w najnowszym numerze magazynu Komputer Świat

Wielki test 21 popularnych kart microSD o pojemności 32GB. Dobrze Wam znany Mieszko Krzykowski wziął na warsztat wszystkie najważniejsze modele dostępne na rynku i wykonał stosowne testy, które znajdziecie na łamach najnowszego numeru miesięcznika Komputer Świat (3/2018).

Nabywcy magazynu znajdą tam również inne, ciekawe artykuły. Zaprzyjaźniona z nami redakcja Komputer Świata sprawdziła kilka modeli projektorów, przetestowała 35 modeli słuchawek nausznych i dousznych, a także omówiła zagadnienia bezpieczeństwa, w związku z lukami Meltdown i Spectre. W tym celu poproszono o komentarz zespół badawczy z uniwersytetu technicznego w Graz.

Poza tym w numerze znajduje się też płyta DVD, na której zamieszczono aż 65 najlepszych programów do tworzenia i projektowania (i bonus w postaci kodów do The Settlers Online). Każdy zainteresowany może zainstalować oprogramowanie, które posłuży mu do stworzenia gry, grafiki 3D, rysunków technicznych, muzyki, logotypów albo dzwonków. Są tam również programy do serwisowania komputera i diagnostyki samochodów. Większość z nich została omówiona wewnątrz numeru. 

A to nie koniec atrakcji, bo każdy nabywca najnowszego numeru otrzyma też pakiet sześciu programów o łącznej wartości aż 460 zł. Są to Ashampoo WinOptimizer 2018, Zoner Photo Studio X, 10bit AMC Security Pro, WebSite X5 Start 14, Faktura-JPK i Recordify Plus. W środku są też ciekawe poradniki, m.in. dotyczące zachowania anonimowości w sieci.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kiosków, a także na stronę KŚ+, gdzie znajdziecie magazyn w wersji online. E-wydanie jest tańsze o złotówkę.

Źródło: opr. własne