Maciej Zabłocki | 17 kwietnia 2018, 18:00

Bulldogjob i PCLab łączą siły – wyselekcjonowane oferty pracy dla naszych czytelników

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że branża IT przeżywa rozkwit. Ciągle brakuje zdolnych specjalistów, a polscy programiści robią kariery na całym świecie w najbardziej renomowanych firmach. Poza łatwością znalezienia ciekawej oferty pracy w grę wchodzą także pieniądze – a tu pensje programistów czy deweloperów są naprawdę dobre.

Cieszy nas, że na PCLab.pl przebywa was tak wielu: nie tylko ambitnych entuzjastów chcących dowiedzieć się czegoś więcej o komputerach, ale także profesjonalistów – informatyków, grafików, programistów, ceniących rzetelną wiedzę, którą przekazujemy w naszym serwisie.

By jeszcze bardziej przekonać was, że warto być stałym użytkownikiem PCLab.pl, nawiązaliśmy współpracę z Bulldogjob.pl. To serwis budujący społeczność IT. Wspólnie przygotowaliśmy dedykowaną platformę, gdzie znajdziecie wybrane specjalnie dla was oferty pracy w branży.

Kliknij, żeby przejść do ofert pracy i szkoleń

Znamy wiele historii osób, które zostały deweloperami, początkowo zajmując się czymś zupełnie innym. Z tego powodu, na stronie ofertowej znajdziecie też pełen pakiet szkoleń od firm zewnętrznych, które mogą was przygotować do zawodu. Od języków programowania, przez bootcampy, aż po specyficzne egzaminy i umiejętności. To wartościowa wiedza, która może przybliżyć do realizacji marzeń, celów czy pasji o pracy w branży IT.

Zdecydowaliśmy się na połączenie sił z Bulldogjob.pl, ponieważ jest to serwis bardzo konkretny i klarowny. Na stronie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące ofert. Od widełek płacowych, przez zakres obowiązków, wymagane umiejętności, poziom doświadczenia, metodologię, aż po rodzaj umowy i podział czasu pracy. Są tam również niezbędne informacje o pracodawcy, liczbie osób zatrudnionych i wykorzystywanych przez firmę technologiach. Na końcu znajdziecie także profity i bonusy, które oferują firmy szukające pracowników.

Mamy nadzieję, że platforma ta stanowić będzie dla was cenne uzupełnienie codziennych treści publikowanych przez PCLab.pl i dla wielu stanie się sposobem na znalezienie lepszej pracy, poszerzenie horyzontów lub… spróbowanie czegoś nowego. Podzielcie się z w komentarzu waszymi doświadczeniami – być może będą dla innych bardzo inspirujące! Na naszym forum dyskusyjnym znajdziecie też specjalny wątek dotyczący powyższej współpracy. Liczymy, że i tam znajdzie się wiele cennych i wartościowych wpisów. 

Źródło: opr. własne