Bartosz Czechowicz | 12 kwietnia 2018, 21:50

LG przygotowuje model V35 ThinQ

G7 ThinQ nie będzie jedynym flagowcem, którego w najbliższym czasie pokażą Koreańczycy. Jeśli wierzyć serwisowi Android Headlines, to LG przygotowuje się do premiery nowego smartfona z serii V. Będzie to high-endowy model V35 ThinQ, który zaoferuje nam pewne usprawnienia względem zapowiedzianych niedawno konstrukcji V30S ThinQ i V30S+ ThinQ.

Z opublikowanych przez Android Headlines informacji wynika, że LG V35 ThinQ zostanie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości QHD+ i proporcjach 18:9. Co ciekawe, urządzenie nie dostanie wcięcia w ekranie, które widzieliśmy w iPhonie X. Część producentów sprzętu z Androidem zaczęła kopiować tamtą stylistykę, ale, jak można było przypuszczać, nie wszystkim to się spodobało. Specyfikacja techniczna urządzenia powinna też obejmować Snapdragona 845, podwójny aparat fotograficzny (2 x 16 Mpix) i 32-bitowy moduł  Hi-Fi Quad DAC (ESS Sabre 9228), a jego użytkownicy będą mogli korzystać z szeregu funkcji związanych z mechanizmami sztucznej inteligencji.

LG V30 - sprawdź ceny!

Niestety, data premiery modelu V35 ThinQ nie jest jeszcze znana. Można założyć, że sprzęt zobaczymy po zapowiedzi flagowego smartfona G7 ThinQ (prezentacja już 2 maja), ale to tylko przypuszczenia. Tajemnicą pozostaje też jego cena. Miejmy tylko nadzieję, że nie przekroczy ona poziomu 3000 zł.

Źródło: androidheadlines