Adrian Kotowski | 15 maja 2018, 19:24

RAGE 2 - zwiastun rozgrywki i informacje o grze

Mad Max spotyka się z Just Cause. Bethesda podzieliła się obiecanym wczoraj zwiastunem z fragmentami rozgrywki i sporą dawką informacji na temat gry RAGE 2. Wideo wskazuje, że czeka nas naprawdę „wybuchowa” przygoda, co potwierdza opis tytułu dostępny na oficjalnej stronie wydawcy. Uwagę zwraca całkiem przyjemna dla oka oprawa graficzna i zróżnicowanie zaprezentowanych lokacji.

Bethesda ujawniła, że gra RAGE 2 trafi na rynek wiosną 2019 roku i będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za stworzenie gry odpowiadać będą id Software i Avalanche Studios. Ci pierwsi przygotowali pierwszą część RAGE i znani są ze świetnej jakości strzelanek, a drudzy specjalizują się w grach z otwartym światem. Zwiastun przedstawiający rozgrywkę możecie obejrzeć poniżej.

W RAGE 2 wcielimy się w postać Walkera, ostatniego strażnika Vinelandu, który walczy o przetrwanie w niezbyt przyjaznym świecie korzystając z szerokiego arsenału broni, pojazdów i potężnych mocy. Naszym celem ma być obalenie generała Crossa, który twardą ręką dowodzi siłami Władzy. Na naszej drodze staną też niebezpieczne gangi i mutanci. Rozgrywka ma być szybka i efektowna, co widać na samym zwiastunie.

Więcej informacji na temat RAGE 2 poznamy podczas prezentacji Bethesdy na targach E3. Konferencja firmy planowana jest na poniedziałek 11 czerwca na godzinę 3:30 nad ranem.

RAGE 2

RAGE 2

RAGE 2

RAGE 2

Źródło: Bethesda