Bartosz Czechowicz | 18 maja 2018, 14:37

No Man's Sky dostanie pełnoprawny multiplayer

Na to czekaliśmy. No Man's Sky, jedna z najgłośniej komentowanych gier ostatnich lat, w końcu utrzyma tryb multiplayer. Nowe opcje zabawy mają pojawić się 24 lipca, wraz z premierą aktualizacji NEXT.

Informacjami na temat usprawnienia podzielił się Sean Murray, szef studia Hello Games. Zdradził on, że No Man's Sky wraz z nadchodzącym pakietem poprawek dostanie pełnoprawny tryb rozgrywki wieloosobowej. Możliwości ma być naprawdę sporo. Internauci będą mogli zarówno budować razem bazy, jak i walczyć w kosmosie czy brać udział w wyścigach pojazdów Exocraft (pojawi się opcja tworzeniach własnych tras i udostępniania ich online). Jeśli wierzyć deweloperom, to nadchodząca aktualizacja całkowicie odmieni wrażenia płynące z zabawy przy tej produkcji.

No Man's Sky było mocno krytykowane w dniu swojej premiery. Recenzenci docenili oryginalną oprawę graficzną i duży, wirtualny świat, ale jednocześnie trudno było nie zauważyć, że gra mocno rozmija się z oczekiwaniami. Tytułowi oberwało się za m.in. dużą powtarzalność i monotonny model rozgrywki. Produkcję na szczęście poprawiano, a deweloperowi udało się wyeliminować część największych problemów świata gry. Miejmy nadzieję, że nadchodząca aktualizacja będzie kontynuować tę strategię i spełni pokładane w niej oczekiwania.

Źródło: wccftech