Adrian Kotowski | 18 maja 2018, 18:51

Nvidia ogłasza akcję Made to Game - karty GeForce w dobrych cenach

Nvidia gwarantuje szeroką dostępność sprzętu. Zieloni ogłosili dzisiaj akcję Made to Game, dzięki której osoby zainteresowane zakupem nowej karty graficznej będą mogły nabyć sprzęt z rodziny GeForce w całkiem przystępnych cenach. W promocji udział biorą największe polskie sklepy, ale można też skorzystać z opcji zakupu urządzenia bezpośrednio na stronie Nvidii.

Akcją Made to Game zieloni chcą pokazać, że minął już problem z dostępnością ich kart graficznych, a ich karty można nabyć w końcu w normalnych cenach. A przynajmniej niektóre z nich, bo w promocji wyszczególnione zostały konkretne produkty. Próżno wśród nich szukać najlepszych modeli autorskich Asusa, MSI, czy Gigabyte’a. Z drugiej strony, część z promowanych urządzeń to naprawdę przyzwoite jednostki, więc warto się nimi zainteresować.

Made to Game

W promocji biorą udział właściwie wszystkie największe polskie sklepy z elektroniką. Lista z odnośnikami do stron promocyjnych prezentuje się następująco:

Jeśli natomiast chcecie nabyć model z serii Founders Edition z referencyjnym systemem chłodzenia zielonych, to bez problemu zamówicie karty z oficjalnego sklepu Nvidii. W chwili pisania tego newsa dostępne były wszystkie modele od GeForce’a GTX 1060 do GeForce’a GTX 1080 Ti i Titana Xp. Sama akcja może być po części związana z nadchodzącą premierą nowej rodziny kart graficznych. W ten sposób sklepy będą mogły pozbyć się mniej popularnych modeli i przygotować się do sprzedaży nowego sprzętu.

Źródło: prasowe