Adrian Kotowski | 10 czerwca 2018, 17:11

Origin Access Premier - EA rozszerza swoją ofertę abonamentową dla pecetowych graczy

Growy Netflix dalej się rozwija. Podczas wczorajszej konferencji Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało swój nowy projekt abonamentowy o nazwie Origin Access Premier. To swego rodzaju rozszerzenie oferty doskonale znanej pecetowym graczom, w ramach której subskrybenci otrzymywać będą dostęp do najnowszych gier EA już w dniu ich rynkowej premiery.

Origin Access Premier uzupełni obecną ofertę produktów abonamentowych amerykańskiego przedsiębiorstwa. Nowa opcja będzie dostępna obok standardowego Origin Access. Premier ma jednak tę przewagę, że w poza grami, które są w znanej nam już od dawna usłudze, zawierać będzie też produkcje całkowicie nowe.

Pierwszymi grami, które pojawią się w ramach rozszerzonego abonamentu będą Unravel Two, Fifa 19, Battlefield V, Madden 19 (seria wraca po latach na PC) i Anthem. Jak wspomnieliśmy wyżej, każda osoba opłacająca Origin Access Premier uzyska dostęp do wymienionych produkcji już w dniu ich światowej premiery. Z tego też powodu subskrypcja jest droższa niż zwykły Origin Access. Znacznie droższa.

Jak wiecie, miesięczny abonament w dostępnej już usłudze EA kosztuje 14,99 zł, a roczny 79,99 zł. Na Origin Access Premier należy przygotować dużo więcej pieniędzy – cena miesięcznej subskrypcji wynosi 59,90 zł, a za rok z góry należy zapłacić aż 419,90 zł. To naprawdę sporo, choć dla osób grających w wiele tytułów EA, kupujących gry na premierę, oferta nie musi być wcale taka zła. Czas pokaże, jak rozwiązanie przyjmie się na rynku. 

Źródło: Origin