Piotr Gontarczyk | 11 czerwca 2018, 06:24

In Win 307 - obudowa z wyświetlaczem z przodu

To może być super dyskoteka. Firma In Win na targach Computex 2018 zaprezentowała obudowę oznaczoną numerem 307. Wyłączona wydaje się nie być specjalna pod jakimś względem. Dopiero po uruchomieniu można zobaczyć, że na jej panelu przednim znajduje się wyświetlacz o rozdzielczości 8 x 18 pikseli (łącznie 144 piksele). Każdy z pikseli ma 1 cm2.

Sprawdź najlepsze ceny obudów In Win

Wyświetlacz przykryty jest warstwą silikonową, dzięki której każdy z pikseli jest lekko rozmyty i ma poświatę. Wyświetlacz z komputerem komunikuje się poprzez interfejs USB 2.0 (złącze na płycie głównej), a jego pracę można kontrolować za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Na wyświetlaczu mogą pojawiać się różne, także dostosowane przez użytkownika, animacje, ale może on też służyć do wizualizacji odtwarzanego dźwięku (tzw. Graphic Equalizer).

Sama obudowa jest podzielona w pionie. Lewa komora to miejsce dla płyty głównej, kart graficznych o długości do 35 cm oraz coolera procesora o wysokości do 16 cm. Obudowa ma kilka miejsc dla 120-milimetrowych wentylatorów, w tym dwóch na dole, trzech na górze oraz trzech na panelu bocznym. W prawej komorze są miejsca dla zasilacza, a także dwie zatoki w formacie 3,5 cala oraz cztery 2,5-calowe.

Źródło: TechPowerUp