Adrian Kotowski | 11 czerwca 2018, 20:08

AMD zaprasza na swój panel podczas E3

Czerwoni pochwalą się nowościami. AMD zaprasza na swój panel w ramach targów E3, który odbędzie się już w najbliższą środę. Podczas jego trwania Scott Herkelman, wiceprezes i główny menedżer działu Radeon Gaming, opowie o najnowszych technikach wykorzystywanych w grach i partnerstwie z największymi studiami tworzącymi wielkie hity.

Panel, w którym weźmie udział przedstawiciel AMD rozpocznie się w środę 13 czerwca o godzinie 19:00. Poprowadzi go doskonale znany w branży gier dziennikarz i prezenter Geoff Keighley. Podczas wywiadu poruszone mają zostać naprawdę ważne wątki. Czerwoni wspominają o ujawnieniu swoich planów na przyszłość, w tym nowości sprzętowych. Trudno oczekiwać zapowiedzi nowych kart graficznych, choć oczywiście nie można wykluczyć niespodzianek.

E3 2018

Herkelman poruszy też takie kwestie jak obecność technik HDR i FreeSync w telewizorach, wpływ partnerstwa ze znanymi studiami na rozwój gier, czy ewolucję eSportu i przełożenie na całą branżę. Nie zabraknie ponadto wzmianki o wolności wyboru, która ma być nadrzędną wartością przy tworzeniu przez AMD produktów, technik i innych rozwiązań. Czerwoni chcą podkreślić, że stawiają na otwarty ekosystem, co ma być zaletą dla rynku i samych graczy.

Transmisję z panelu będzie można śledzić na stronie //live.e3expo.com/. Miejmy nadzieję, że podczas wydarzenia pojawią się jakieś ciekawe wiadomości, dzięki którym E3 stanie się interesujące także od strony sprzętowej i technologicznej.

Sprawdź ranking najpopularniejszych kart graficznych dostępnych w polskich sklepach

Źródło: prasowe