Maciej Zabłocki | 12 czerwca 2018, 14:34

Konferencja TreInsideNDS o kluczowych trendach w biznesie

Na miejscu pojawią się najwybitniejsi eksperci w branży fintech, life science i digital business. Dwa dni, trzy sceny i ponad osiemdziesięciu prelegentów, a to wszystko 18 i 19 października bieżącego roku.

Jedną z najciekawszych osobistości, która odwiedzi wspomniane wydarzenie, będzie Kevin Mitnick (pseudonim Condor), uznawany za jednego z najsłynniejszych hakerów na świecie. Posłuchamy też Felixa Oberholzer-Gee, który jest profesorem na Uniwersytecie Harvarda. Na konferencji pojawią się też m.in. Karol Sadaj, country manager w firmie Revolut, Łukasz Dyląg, założyciel Voicepin, Witold Jaworski, prezes w firmie NIO, a także himalaista, Piotr Pustelnik. 

Ważnych postaci i osobistości jest oczywiście znacznie więcej, a ze szczegółową listą możecie zapoznać się na oficjalnej stronie wydarzenia. Wszyscy chętni muszą zarejestrować swój udział i ponieść opłatę w wysokości 890 zł za jeden dzień, 1390 zł za dwa dni + afterparty, lub 2590 zł, jeżeli do tego chcieliby dołożyć osobiste spotkania z prelegentami. Konferencja odbędzie się w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. 

Źródło: opr. własne