Adrian Kotowski | 12 czerwca 2018, 16:35

For Honor Starter Edition za darmo na PC

Świetny upominek ze strony Ubisoftu. Francuski wydawca udostępnił pecetowcom całkowicie za darmo grę For Honor w wersji Starter Edition. Przez najbliższy tydzień tytuł będzie można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki na platformie Uplay i w ten sposób zachować go na zawsze. Ubisoft podzielił się też planami dotyczącymi dalszego rozwoju tytułu, które są całkiem interesujące.

By uzyskać darmową kopię For Honor Starter Edition, należy po prostu przejść na tę stronę i kliknąć dostępny tam odnośnik. Radzimy nie ociągać się z odebraniem prezentu, bo promocja trwa tylko do 18 czerwca tego roku. Jeśli zaś chodzi o samą wersję Starter Edition, to jest ona nieco „przycięta” względem standardowej.

Co prawda, znajdziemy w niej w zasadzie tę samą zawartość co w innych edycjach, ale zamiast dwunastu bohaterów otrzymamy tylko sześciu, w tym trzech w pełni odblokowanych. Inne postacie należy odblokować samodzielnie, przeznaczając na każdą 8000 stali (do zdobycia w ciągu 8 – 15 godzin). Wersja jest zgodna z przepustką sezonową i wszystkimi wydanymi oraz zmierzającymi na rynek dodatkami. Jeśli ograniczanie są dla Was zbyt duże, zawsze możecie nabyć zwykłą edycję For Honor.

Ubisoft ogłosił też plany rozwoju gry na najbliższe miesiące. Pojawi się nowy tryb rozgrywki o nazwie szturm, czterech nowych bohaterów, a także liczne usprawnienia związane z oprawą graficzną, w tym tekstury lepszej jakości, czy ulepszony system oświetlenia.

Źródło: Uplay