Adrian Kotowski | 19 czerwca 2018, 13:56

Intel odpowiada na akcję marketingową AMD

Zabawna odpowiedź niebieskich. AMD poinformowało wczoraj o promocji, w ramach której osoby nagrodzone chipem Core i7-8086K w konkursie Intela, mogą wymienić swoją nagrodę na procesor Ryzen Threadripper 1950X. Tym zagraniem firmie kierowanej przez Lisę Su udało się zwrócić uwagę prasy i samych użytkowników komputerów. Konkurent jednak nie złożył broni i szybko odpowiedział na zaczepkę.

Trzeba przyznać, że Intel zrobił to zresztą w całkiem dobrym stylu, przynajmniej na tle swoich ostatnich wpadek wizerunkowych, takich jako choćby słynna prezentacja podkręconego Xeona Platinum 8180 podczas ostatnich targów Computex. Wiadomość kierowana do czerwonych pojawiła się na twitterowym profilu Intel Gaming, a z jej treścią możecie zapoznać się poniżej.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że tym razem Intel w ogóle odniósł się do akcji AMD. Jak wiadomo, w przeszłości podmiot raczej tego unikał, choć i tak odpowiadał czerwonym dużo częściej niż Nvidia, zdająca się praktycznie całkowicie ignorować swojego największego konkurenta na rynku GPU.

Źródło: Twitter