M. Brzostek, K. Tobiasz | 10 lipca 2018, 09:00

Labotomia, odc. 8 – kilka słów o umowach NDA

Czym są umowy o poufności, jak działają i jakie mają znaczenie dla PCLab.pl.

Niedawna próba wywołania skandalu przez niemiecki magazyn c't w związku z NDA między Nvidią a dziennikarzami skłoniła nas do opowiedzenia o tej części naszej pracy. Recenzenci sprzętu komputerowego i gier stykają się na codzień z umowami o poufności, szczególnie jeśli chcą nadążyć za wszystkimi nowościami. Naszym gościem jest Łukasz „Luc” Gołąbiowski, redaktor naczelny naszego siostrzanego serwisu gamezilla.pl.

Przypominamy, że Labotomii można słuchać nie tylko na YouTube lub po pobraniu pliku MP3 na swoje urządzenie, ale również w aplikacjach ułatwiających śledzenie podcastów. Wystarczy dodać ten link do aplikacji:

Możecie zauważyć, że począwszy od tego odcinka Labotomię można przewijać podczas słuchania w przeglądarce i większości aplikacji mobilnych do słuchania podcastów (bez konieczności pobierania całego odcinka na magazyn lokalny!). Gdybyście napotkali jakieś problemy techniczne albo chcieli polecić jakiś temat naszej uwadze, dajcie nam znać. Możecie też wrócić do poprzednich odcinków:

Źródło: własne