Mateusz Brzostek | 27 sierpnia 2018, 17:00

Labotomia, odc. 9 – Threadripper 2. generacji; dokąd zmierza oprogramowanie i pecety

Rozmawiamy o Threadripperach drugiej generacji z Wojtkiem Koczykiem i Filipem Straburzyńskim – byłym sekretarzem redakcji i autorem PCLab.pl.

Stali Czytelnicy PCLab na pewno pamiętają Filipa, który wiele lat temu był autorem testów obudów i układów chłodzenia, potem przez pewien czas pełnił funkcję sekretarza redakcji. Wraz z Wojtkiem, który używa Threadripperów pierwszej generacji na co dzień, dzielimy się naszymi przemyśleniami o dwóch nowych megawątkowych procesorach oraz ogólnie o rozwoju pecetów w najbliższym czasie.

Oczywiście nie powstrzymaliśmy się od komentarza na temat najnowszych kart graficznych Nvidii...

Plik do pobrania: Labotomia – podcast PCLab.pl, odcinek 9 – MP3, 123 MB

Przypominamy, że Labotomii można słuchać nie tylko na YouTube lub po pobraniu pliku MP3 na swoje urządzenie, ale również w aplikacjach ułatwiających śledzenie podcastów. Wystarczy dodać ten link do aplikacji:

Możecie zauważyć, że począwszy od tego odcinka Labotomię można przewijać podczas słuchania w przeglądarce i większości aplikacji mobilnych do słuchania podcastów (bez konieczności pobierania całego odcinka na magazyn lokalny!). Gdybyście napotkali jakieś problemy techniczne albo chcieli polecić jakiś temat naszej uwadze, dajcie nam znać. Możecie też wrócić do poprzednich odcinków:

Źródło: własne