Adrian Kotowski | 11 września 2018, 13:57

Call of Duty: Black Ops 4 bezpłatnie z wybranymi produktami Asusa

Dobra promocja dla wielbicieli strzelanek. Asus wystartował z ciekawą akcją, w ramach której nabywcy wybranego sprzętu komputerowego tej firmy otrzymają za darmo grę Call od Duty Black Ops 4 w wersji na PC. Lista sprzętu kwalifikującego się do promocji jest tym razem naprawdę długa i znajdziemy na niej m.in. karty graficzne GeForce, czy monitory.

By otrzymać bezpłatną kopię Call of Duty: Black Ops 4 należy w dniach od 10 września do 31 grudnia tego roku nabyć u partnerów Asusa jedno z wymienionych przez przedsiębiorstwo urządzeń. Wśród sklepów biorących udział w akcji znajdziemy m.in. Alsen, Komputronik, Morele.net, Proline, Sferis, czy X-Kom. Pełna lista sprzedawców znajduje się na stronie promocyjnej.

Tam też dostępne są informacje na temat produktów, których nabycie uprawnia do otrzymania darmowej kopii gry. Są to routery, desktopy, laptopy, monitory, zestawy złożone z płyty głównej i CPU Intela, a także wspomniane już wcześniej karty GeForce z rodziny Pascal. Po odebraniu kodu należy wykorzystać go do 10 stycznia 2019 roku. W ten sposób otrzymacie kod aktywacyjny Call od Duty Black Ops 4 do zrealizowania na platformie Battle.net, który musicie użyć do 12 kwietnia 2019 roku. Pełen regulamin promocji znajdziecie klikając tutaj.

Call of Duty: Black Ops 4 z produktami Asusa

Źródło: Asus