Adrian Kotowski | 12 września 2018, 19:37

Forza Horizon 4 - demo dostępne do pobrania

Przetestuj grę przed premierą. Microsoft podzielił się z graczami wersją demonstracyjną Forzy Horizon 4, która właśnie zawitała do oficjalnego sklepu firmy. Produkcję możecie pobrać na swoje konsole Xbox One lub pecety z systemem operacyjnym Windows 10, by sprawdzić, jak tytuł wygląda i działa na Waszym sprzęcie.

Jeśli chcecie pobrać demo Forzy Horizon 4, wystarczy że przejdziecie na stronę produktu w sklepie Microsoftu i klikniecie odpowiedni przycisk. Pecetowcy powinni oczywiście sprawdzić przed instalacją wymagania sprzętowe i ilość dostępnego miejsca na dysku – demo zajmuje 28,07 GB. Jeśli zaś chodzi o zawartość, to możemy zapoznać się oczywiście ze wstępnym wyścigiem i kilkoma aktywnościami.

Z opinii pojawiających się w sieci wynika, że gra prezentuje się naprawdę świetnie i tak samo dobrze działa. Można więc mieć nadzieję, że tak samo wyglądać będzie pełna wersja gry, która trafi na rynek 2 października tego roku. Warto pamiętać, że tak jak wszystkie nowe gry Microsoftu, Forza Horizon 4 będzie dostępna już w dniu swojej premiery w usłudze Xbox Game Pass, dzięki czemu będzie ją można ograć za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Forza Horizon 4

Źródło: Microsoft Store