Karolina Kowalska | 27 września 2018, 10:55

ASUS ROG wprowadza limitowaną edycję produktów z serii Call of Duty: Black Ops 4

Dla fanów serii. ASUS ROG ogłosił współpracę z markami Activision i Intel, by wprowadzić gamę limitowanych produktów w edycji Call of Duty: Black Ops 4 jeszcze przed nadchodzącą premierą gry. Osoby, które kupią wybrane sprzęty z serii otrzymają także kod do gry na PC w edycji Digital Standard Edition. Integracja urządzeń z techniką AURA Sync pozwoli emblematom Call of Duty i innym elementom RGB odzwierciedlać to, co dzieje się podczas rozgrywki.

Jak czytamy na portalu TechPowerUp, Intel współpracował z marką Activision, w celu maksymalnego zoptymalizowania komputerowej wersji gry Call of Duty: Black Ops 4. Ściśle kooperowała także z marką ASUS, tworząc produkty, takie jak desktop ROG Strix GL12, które wykorzystują najnowsze procesory Intel Core, aby zapewnić najwyższą wydajność, jakiej oczekują gracze. Co więc wejdzie w skład wspomnianej limitowanej edycji? M.in. płyta główna, karty graficzne nowej generacji czy urządzenia wskazujące jak mysz i klawiatura.

ASUS ROG Call of Duty Black Opd 4

Desktop ASUS ROG Strix GL12 Call of Duty: Black Ops 4 Edition

GL12 jest wyposażony w fabrycznie podkręcony procesor Intel Core i7-8700K 8. generacji i kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2080. Zaprojektowany specjalnie pod grę front obudowy zawiera emblemat Call of Duty: Black Ops 4 i pomarańczowe pasy. Podświetleniem obudowy zarządzać będziemy mogli także z poziomu programu AURA Sync. Wraz z zakupem GL12 otrzymamy kod do gry na PC w wersji Digital Standard Edition.

ASUS ROG Call of Duty Black Opd 4

Płyta główna ASUS ROG Z390 Gaming Call of Duty: Black Ops 4 Edition

Nadchodząca płyta główna obsługuje najnowszy chipset firmy Intel. Łączy w sobie moc, inteligentne chłodzenie i szybszą obsługę pamięci. Wyposażona została w funkcje ROG: od podkręcania i chłodzenia jednym kliknięciem, aż po oświetlenie AURA Sync. Wraz z zakupem płyty ASUS Z390 otrzymamy kod do gry na PC w wersji Digital Standard Edition.

ASUS ROG Call of Duty Black Opd 4

Pozostałe produkty w serii ASUS ROG Call of Duty: Black Ops Edition:

Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti OC (AURA Sync RGB, w pakiecie kod do gry na PC w wersji Digital Standard Edition)

ASUS ROG Call of Duty Black Opd 4

Monitor ASUS ROG Swift PG258Q (Full HD, 240 Hz, czas reakcji 1 ms, NVIDIA G-SYNC, w pakiecie kod do gry na PC w wersji Digital Standard Edition)

ASUS ROG Call of Duty Black Opd 4

Router ASUS ROG Rapture GT-AX11000 (2.5G Ethernet, 802.11ax, czterordzeniowy procesor 1,8 GHz, w pakiecie kod do gry na PC w wersji Digital Standard Edition)

ASUS ROG Call of Duty Black Opd 4

Klawiatura ASUS ROG Strix Flare (mechaniczna, przełączniki Cherry MX RGB, AURA Sync RGB, klawisze multimedialne, w pakiecie kod do gry na PC w wersji Digital Standard Edition)

ASUS ROG Call of Duty Black Opd 4

Mysz ASUS ROG Gladius II Origin (optyczna, przełączniki Omron, odłączany przewód, AURA Sync RGB, 12 tys. DPI, bez kodu do gry)

ASUS ROG Call of Duty Black Opd 4

Podkładka ASUS ROG Strix Edge (bez kodu do gry)

ASUS ROG Call of Duty Black Opd 4

Jeśli jesteście fanami gier Call od Duty, a w szczególności serii Black Ops, to już dziś możecie zamówić najnowszą odsłonę tej produkcji w przedsprzedaży:

Źródło: TechPowerUp