Karolina Kowalska | 8 października 2018, 01:19

Mysz Logitech G102 Prodigy: uznany gryzoń w obniżonej cenie

Sugerowana cena 99 złotych. Wybór gamingowej myszy komputerowej, która będzie służyła nam na długie lata nie jest łatwy. Jednym ze sprawdzonych i lubianych egzemplarzy jest Logitech G103 Prodigy, którego pierwotna cena oscylowała wokół 149 złotych. Jednak Logitech właśnie zdecydował się na obniżenie ceny sugerowanej do 99 złotych. To świetna cena za urządzenie, które gwarantuje m.in. dpi na poziomie 6 tysięcy oraz podświetlenie RGB LED.

Na rynku miejsce ma istne zatrzęsienie urządzeń gamingowych, stąd nie każdy potrafi zdecydować się na zakup konkretnego urządzenia tak szybko, jakby tego chciał. Jeśli jeszcze dodatkowo nie posiada podstawowej wiedzy na temat tego, co jest w danym urządzeniu pożądane, a co nie, to zakupy już w pewnością mają szansę na niepowodzenie. Na szczęście z pomocą przybywamy chociażby my i testami takimi jak ten podpowiadamy, w co warto zainwestować pieniądze. A w Logitech G102 Prodigy zdecydowanie warto. Zwłaszcza, że producent postanowił właśnie obniżyć sugerowaną cenę gryzonia z 149 na 99 złotych.

Przeczytaj test myszy Logitech G102

Logitech G102

Logitech G102 Prodigy cechuje się czujnikiem optycznym Mercury o regulowanej rozdzielczości od 200 do 8000 tysięcy dpi, co zadowoli nawet tych graczy, którzy posiadają monitory w rozdzielczości 4K. Producent podaje, że prędkość maksymalna urządzenia to 7,62 m/s, a polling rate jest na poziomie 1000Hz, co oznacza, że mysz komunikuje się z komputerem z szybkością 1000 sygnałów na sekundę. Urządzenie ma także wbudowane podświetlenie RGB LED, którym można zarządzać z poziomu oprogramowania Logitech Gaming Software. Posiada również wbudowaną pamięć, dzięki czemu po podłączeniu jej do innego komputera nie stracimy wcześniej zapisanych profili.

Mysz Logitech G102 w nowej, niższej cenie dostępna jest na razie w jednym z polskich sklepów, jednak już niedługo powinna pojawić się także w innych.

Źródło: Materiały własne