M.Brzostek, K. Tobiasz | 3 listopada 2018, 12:01

Labotomia, odc. 11 – Core 9. generacji, aktualizacje oprogramowania i szpiegowskie chipy

Procesory nie wypalają dziur w płytach głównych, a nam pieniądze nie wypalają dziur w kieszeniach.

W ostatnich tygodniach fora dyskusyjne dla entuzjastów podkręcania wrzą po debiucie i recenzjach procesorów Core dziewiątej generacji. Nas bardziej zdziwiły inne wydarzenia, ale również reakcje czytelników na polskie i obcojęzyczne recenzje. Posłuchajcie, jeśli chcecie się dowiedzieć więcej.

Mogą Wam się przydać również trzy artykuły, o których wspominamy w podcaście:

Kilka odcinków temu przenieśliśmy Labotomię na serwery PCLab – dzięki temu możecie przewijać podcast lub wznawiać przerwane odtwarzanie bez konieczności pobierania całego pliku na magazyn lokalny. Dotarły do nas informacje, że po tej zmianie na niektórych smartfonach nie działa link do pobrania pliku mp3. Nasi najlepsi eksperci już pracują nad rozwiązaniem tego problemu; tymczasem polecamy użycie jakiejś aplikacji do śledzenia podcastów.

Plik do pobrania: Labotomia – podcast PCLab.pl, odcinek 11 – MP3, 82,9 MB

Labotomii można słuchać nie tylko na YouTube lub po pobraniu pliku MP3 na swoje urządzenie, ale również w aplikacjach ułatwiających śledzenie podcastów. Wystarczy dodać ten link do aplikacji:

Gdybyście napotkali jakieś problemy techniczne albo chcieli polecić jakiś temat naszej uwadze, dajcie nam znać. Możecie też wrócić do poprzednich odcinków:

Źródło: własne