Bartosz Czechowicz | 3 grudnia 2018, 12:35

Nowa gra Rocksteady to nie produkcja z Supermanem

Spora część z nas poczuje rozczarowanie. W sieci jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Rocksteady pracuje nad grą z Supermanem. Pogłoski wzbudziły spore nadzieje wśród internautów - w końcu to ten sam deweloper dał nam bardzo dobrą serię Arkham z Batmanem w roli głównej. Niestety, teraz wiemy, że to nie Clark Kent jest bohaterem nadchodzącej produkcji studia.

Już za kilka dni odbędzie się uroczyste wręczenie nagród The Game Awards 2018, podczas którego spodziewamy się także zapowiedzi dziesięciu nowych, nieznanych jeszcze tytułów. Niektórzy twierdzili, że w trakcie imprezy poznamy m.in. grę z Supermanem od Rocksteady. Tymczasem Sefton Hill, jeden z czołowych pracowników studia, ujawnił właśnie, że deweloper nie weźmie udziału w wydarzeniu. Producent podobno pracuje nad nowym projektem, ale nie chce on jeszcze niczego ujawnić. Hill zdementował tylko plotki, zgodnie z którymi miałby to być właśnie Superman.

Nad czym może więc pracować Rocksteady? Nie wiadomo. Tajemnicą pozostaje także potencjalna data ujawnienia nowego tytułu, jednak osobiście stawiam, ze grę poznamy najpóźniej na targach E3 2019.

Źródło: ubergizmo