Bartosz Czechowicz | 5 grudnia 2018, 13:21

Crash Team Racing prawdopodobnie także doczeka się remastera

Mody na remastery ciąg dalszy. Zeszłoroczny powrót Crasha Bandicoota w postaci pakietu N. Sane Trilogy spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród internautów, a same gry, oprócz dobrych recenzji, mogły pochwalić się także niezłą sprzedażą. Po premierze niektórzy zaczęli się jednak zastanawiać, czy doczekamy się również odświeżonej wersji Crash Team Racing.

Nikt jeszcze niczego oficjalnie nie zapowiedział, ale wydaje się bardzo prawdopodobne, że tak. Na Facebookowym profilu Crasha Bandicoota pojawiłą się grafika przedstawiająca charakterystyczną dla wyścigów flagę startową. Jeszcze wcześniej ktoś zamieścił tam obrazek z samym Crashem i dopiskiem 06.12.2018. Co ciekawe, to właśnie wtedy odbędzie się oficjalnie rozdanie nagród The Game Awards 2018, podczas którego ma zostać zapowiedzianych aż 10 nowych, nieznanych jeszcze nikomu tytułów. Jeśli dodać do tego popularność, jakim cieszył się pakiet N. Sane Trilogy, to można założyć, że już jutro faktycznie zobaczymy remaster wyścigów Crash Team Racing.

Na jakie platformy trafi gra? Na pewno przy produkcji będą mogli bawić się posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Niewykluczone jednak, że odświeżone wydanie z czasem trafi także na PC-ty, Switcha i modele z rodziny Xbox One - identycznie sytuacja wyglądała przecież w przypadku pakietu N. Sane Trilogy.

Źródło: eurogamer