Adrian Kotowski | 5 grudnia 2018, 22:50

AMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.12.1.1 - kolejne sterowniki dostępne do pobrania

Pakiet z małą nowością. AMD jest ostatnio bardzo aktywne jeśli chodzi o wydawanie sterowników, czego potwierdzeniem jest kolejny pakiet oznaczony jako Radeon Software Adrenalin Edition 18.12.1.1. W porównaniu do wcześniejszej wersji nie wprowadzono właściwie żadnych zmian, poza dodaniem oficjalnej obsługi dla sklepu z grami firmy Epic Games.

Chodzi o platformę, o której informowaliśmy Was wczoraj i która powinna zostać uruchomiona w ciągu kilku najbliższych dni. Jeśli więc zamierzacie sprawdzić sklep, to na pewno warto zainstalować drivery Radeon Software Adrenalin Edition 18.12.1.1. Oprogramowanie nie oferuje niestety żadnych poprawek błędów, ale możemy przejrzeć krótką listę rozpoznanych usterek:

  • możliwe doświadczenie lagów podczas przesuwania kursora myszki, gdy użytkownik korzysta z systemu wielomonitorowego, a jeden z wyświetlaczy zostanie wyłączony,
  • Assassin’s Creed: Oddyssey (tutaj sprawdzicie cenę gry) może się samoczynnie wyłączyć podczas przemierzania wybranych lokacji, jeśli gra uruchomiona jest na komputerze z systemem Windows 7.

Sterowniki Radeon Software Adrenalin Edition 18.12.1.1 pobierzecie przechodząc na tę stronę.

Źródło: AMD