Bartosz Czechowicz | 6 grudnia 2018, 10:33

Battlefield 5 przeceniony o... 50%

To było do przewidzenia. Pod koniec listopada pisaliśmy, ze Battlefield 5 zdecydowanie nie może pochwalić się dobrymi wynikami sprzedaży. Sama gra zbiera też bardzo niskie oceny od internautów - średnie nota w serwisie Metacritic w przypadku wersji PC oscyluje wokół... 3/10. Teraz Electronic Arts próbuje ratować sytuację, mocno przeceniając najnowszą produkcję studia DICE.

W sieci pojawiła się właśnie promocja pozwalająca na zakup Battlefielda 5 w cenie obniżonej aż o 50%. Jest tylko jeden haczyk - EA adresuje ofertę do "weteranów serii". W praktyce oznacza to, że żeby z niej skorzystać, trzeba mieć wcześniej zakupioną kopię Battlefielda 1 albo Battlefielda 4. Sama promocja ma charakter limitowany czasowo, więc osoby, które mimo wszystko chcą dać szansę najnowszemu dziełu studia DICE, powinny się pospieszyć. Niestety, nie wiadomo, kiedy dokładnie przecena przestanie obowiązywać.

Za co dokładnie obrywa się Battlefieldowi 5? Cóż, gracze krytykują głównie nieścisłości historyczne i krótką kampanię dla pojedynczego gracza. Negatywne opinie sami zresztą możecie sprawdzić tutaj.

Źródło: ubergizmo