Adrian Kotowski | 9 stycznia 2019, 17:30

AMD na CES 2019: oglądaj na żywo transmisję z konferencji

Wydarzenie, które może zmienić branżę IT. Już dzisiaj o godzinie 18:00 rozpocznie się konferencja AMD na targach CES 2019. Pokaz poprowadzi CEO firmy, Lisa Su, a całość będzie można śledzić na żywo, dzięki transmisji na popularnych platformach wideo. Zapraszamy do oglądania i komentowania wydarzenie, podczas którego może pojawić się wiele interesujących informacji.

Już za niespełna pół godziny AMD zaprezentuje swoje portfolio nowych rozwiązań sprzętowych i technik, które powinny trafić na rynek w tym roku. Z przecieków, które zalewały sieć przez ostatnie miesiące wynika, że Lisa Su może zapowiedzieć nową rodzinę procesorów Ryzen, bazujących na architekturze Zen 2. Wielu graczy liczy ponadto na jakiekolwiek dane dotyczące serii Navi, a ostatnio sporo się mówi o możliwości wprowadzenia na rynek karty Vega II. Czerwoni mogą ponadto pokazać urządzenia wyposażone w ich nowe chipy mobilne, o których informowaliśmy kilka dni temu.

Jak wspomnieliśmy, transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00 i według planów ma potrwać około godziny. Miejmy nadzieję, że AMD rzeczywiście przygotowało jakieś smakowite kąski, a na nowe procesory i karty graficzne nie trzeba będzie czekać zbyt długo.

Źródło: własne