Bartosz Czechowicz | 17 stycznia 2019, 17:07

LG na targach MWC 2019 pokaże własnego, składanego smartfona

Sprzęt, wbrew pozorom, mocno zaskakuje. LG podczas tegorocznych targów MWC pokaże własnego, składanego smartfona - donosi koreański portal Naver. Z udostępnionych przez serwis informacji wynika jednak, że urządzenie będzie mocno różnić się od tego, co przygotowała konkurencja.

Jeśli chodzi o telefony ze zginany ekranem, to najwięcej emocji prawdopodobnie budzi nadchodzący Samsung Galaxy F/Flex. Bardzo podobną konstrukcję w zeszłym roku pokazała firma Royole, a analogiczną konstrukcję ma w planach Huawei. Tymczasem z najnowszych doniesień wynika, że LG pójdzie pod prąd i zaoferuje nam składany sprzęt, ale bez giętkiego wyświetlacza. Naver twierdzi, że urządzenie będzie bardzo podobne do modelu ZTE Axon M, z tym, że nowszy smartfon powinien mieć dużo cieńsze ramki dookoła przedniego panelu.

Zobacz ranking popularnych smartfonów!

Ile dokładnie będzie kosztował rozsuwany telefon LG? Trudno powiedzieć, jednak można założyć, że będzie on dużo tańszy od np. wspomnianego wcześniej modelu Samsunga. Szczegóły na temat sprzętu poznamy już 25 lutego, kiedy to mają rozpocząć się tegoroczne targi MWC.

ZTE Axon M

Źródło: naver