Bartosz Czechowicz | 6 lutego 2019, 17:06

Samsung Galaxy F/Flex na szczegółowych renderach

Wiemy, jak ma wyglądać jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów ostatnich lat. Od bardzo długiego czasu wiadomo, że Samsung pracuje nad telefonem ze składanym ekranem. Koreańczycy powinni pokazać tego typu urządzenie już 20 lutego, jednak w sieci pojawiły się już bardzo szczegółowe rendery, które prezentują jego wygląd.

Za grafiki odpowiada redakcja serwisu LetsGoDigital, ale projekt bazuje na informacjach przekazanych prasie przez Samsunga w listopadzie i późniejszych przeciekach dotyczących sprzętu. Mówiąc krótko, całość może nieźle pokazywać, jak naprawdę będzie wyglądał model Galaxy F/Flex (ostateczna nazwa nie jest jeszcze znana). Wszystko wskazuje na to, że sprzęt tak naprawdę został zaprojektowany jako hybryda smarfona i tabletu. Jeśli to prawda, a do sklepów z czasem zaczną trafiać analogiczne konstrukcje, to można założyć, że umierający rynek tabletów w przyszłości przestanie istnieć.

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ - sprawdź najniższe ceny

Jakie podzespoły zaoferuje nam pierwszy model Samsunga ze składanym ekranem? Nie wiadomo, jednak można założyć, że będzie to przedstawiciel segmentu high-end. Powinniśmy więc oczekiwać przynajmniej 8 GB RAM-u i Snapdragona 855/Exynosa 9820.

Źródło: letsgodigital