Adrian Kotowski | 6 lutego 2019, 18:38

Cooler Master MM830 - specyfikacja myszki z ekranem OLED

Gryzoń z wyświetlaczem. Cooler Master ogłosił dodanie do swoje oferty myszki MM830, charakteryzującej się bardzo wysoką czułością, świetnym wykonaniem i kilkoma ciekawymi funkcjami. Producent przygotował dobrze wyglądający system podświetlenia i rozbudowane oprogramowanie, za pomocą którego można zmienić wiele parametrów pracy urządzenia.

Cooler Master MM830 to myszka wyposażona w sensor optyczny Avago PMW3360 o maksymalnej rozdzielczości wynoszącej aż 24000 DPI. Użytkownik może przełączać się pomiędzy czterema poziomami czułości, które można ustawić już od 100 DPI. Częstotliwość odświeżania wynosi 1000 Hz, szybkość rejestrowania ruchu dochodzi do 250 cali/s, a maksymalne przyspieszenie to 50 G. Myszka wyposażona jest w 32-bitowy procesor ARM i 512 KB pamięci wewnętrznej.

Cooler Master MM830

Ze względu na swoją budowę, konstrukcja przeznaczona jest dla osób praworęcznych, które preferują chwyty palm lub grip. O naszą wygodę podczas pracy ma zadbać gumowa podkładka pod kciuk, umieszczona na lewym boku myszki. Tam też znajdziemy zestaw czterech z ośmiu dostępnych w myszce przycisków. Główne klawisze są wyposażone w przełączniki Omron, gwarantujące wytrzymałość na poziomie 20 mln kliknięć.  

Na panelu bocznym znalazła się nie tylko podkładka na kciuk, ale też wyświetlacz OLED. Jest on bardzo mały, więc nie ma co liczyć na prezentację rozbudowanych informacji. Niemniej, proste dane dotyczące np. wybranego profilu lub obciążenia procesora zmieszczą się na nim bez problemu. Dostępny na pokładzie system podświetlenia daje ogromne możliwości dostosowania trybu pracy, od wyboru kolorów, na zestawie efektów kończąc.

Cooler Master MM830

Wymiary Cooler Master MM830 wynoszą 82,2 x 130,1 x 43,5 mm, a jego waga to 162 g. Urządzenie podpinamy do komputera za pomocą przewodu USB o długości 1,8 m, chronionego oplotem. ronionego oplotem. Cena modelu ma wynieść w naszym kraju 360 zł, a produkt zostanie objęte dwuletnią gwarancją producenta. Pierwszą ofertę sprzedaży myszki Cooler Master MM830 znajdziecie tutaj.

Źródło: prasowe