Bartosz Czechowicz | 6 lutego 2019, 22:51

Marka Titanfall w tym roku wróci na rynek

Czy jednak faktycznie mamy na co czekać? Drew McCoy, jeden z czołowych pracowników studia Respawn, ujawnił niedawno, że firma nie pracuje nad trzecią częścią serii Titanfall. Czy oznacza to, że marka zostanie porzucona? Niekoniecznie.

Pierwszy Titanfall wzbudził sporo zainteresowania w sieci, oferując bardzo dynamiczną rozgrywkę, dużą swobodę ruchów postaci i mechy. Premiera drugiej części została nieco przyćmiona przez debiut Battlefielda 1, ale nie przeszkodziło to zebrać jej bardzo dobrych opinii zarówno ze strony graczy, jak i recenzentów. Nic dziwnego więc, że spora część internautów czeka na premierę części trzeciej. Teraz wiemy, że Respawn nie pracuje wprawdzie nad pełnoprawnym sequelem, ale za to w planach firmy jest podobno inna gra z tego uniwersum.

Jak będzie ona wyglądać? Andrew Wilson, dyrektor generalny studia, ujawnił tylko, że tytuł zadebiutuje w tym roku i będzie punktem zwrotnym w historii marki. Niestety, obecnie nie wiadomo, jakie dokładnie zmiany chcą wprowadzić tutaj deweloperzy. Niewykluczone jednak, że szczegółowe informacje na ten temat poznamy w czerwcu, podczas targów E3 2019.

Źródło: ubergizmo