Bartosz Czechowicz | 9 lutego 2019, 22:47

Galaxy S10e - znamy wygląd najtańszego z nadchodzących flagowców Samsunga

Coraz mniejsze ramki. Od dłuższego czasu wiadomo, że Samsung, po raz pierwszy w historii sprzętu z serii Galaxy S, pokaże jednocześnie nie dwa, ale aż trzy flagowe urządzenia z tej linii. Wiemy już, jak mają wyglądać modele Galaxy S10 i Galaxy S10+, a teraz w sieci pojawiły się grafiki przedstawiające wygląd najtańszego z nowych smartfonów, Samsunga Galaxy S10e/Galaxy S10 Lite.

W oczy przede wszystkim rzucają się mocno odchudzone ramki dookoła wyświetlacza i otwór w przednim panelu, w którym to otworze zamontowano sensor do zdjęć selfie. Niestety, przedni aparat nie znajduje się na środku, co spowoduje, że wykonywane nim nagrania i zdjęcia będą rejestrowane pod dziwnym dla wielu z nas kątem. Nigdzie na obudowie nie widać też czytnika linii papilarnych. Można więc przypuszczać, że został on zintegrowany z ekranem. Pozostała część specyfikacji technicznej urządzenia? Snapdragon 855/Exynos 9820, 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci na dane.

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ - sprawdź najniższe ceny

Samsung Galaxy S10e/Galaxy S10 Lite ma zadebiutować już 20 lutego. Jego cena wynosie 779 euro albo 880 dolarów (zależnie od regionu). Wraz z tym modelem zostanie zapowiedziany także pierwszy smartfon Samsunga ze składanym wyświetlaczem.

Źródło: sammobile