Bartosz Czechowicz | 11 kwietnia 2019, 18:54

OnePlus w tym roku może pokazać co najmniej trzy smartfony

Dobra wiadomość dla fanów "zabójców flagowców". OnePlus może w tym roku pokazać nie dwa, ale przynajmniej trzy smartfony. Firma niczego jeszcze oficjalnie nie potwierdziła, ale taką informację za pośrednictwem Twittera ujawnił Ishan Agarwal, znany z publikowania wiarygodnych informacji na temat nadchodzącego sprzętu.

Jeśli Agarwal ma rację, to Chińczycy planują następujące modele: OnePlus 7, OnePlus 7 Pro oraz OnePlus 7 Pro 5G. Oczywistym jest, że edycje Pro i Pro 5G będą różniły się pod względem szybkości oferowanego dostępu do sieci, ale czym warianty "premium" mają odróżniać się od standardowego wydania urządzenia? Osobiście stawiałbym, że chodzi o wielkość wyświetlacza i wbudowany aparat fotograficzny, ale to tylko moje, niczym niepodparte, domysły. Zmiany mogą dotyczyć również ewentualnej wodoodporności i tempa ładowania baterii.

OnePlus 6 - sprawdź aktualne ceny

OnePlus 5T - sprawdź aktualne ceny

Co ciekawe, już teraz wiemy, jak ma wyglądać OnePlus 7 Pro - jego nieoficjalne zdjęcia znajdziecie na dole tekstu. Sam sprzęt powinien natomiast bazować na Snapdragonie 855, 8 GB RAM-u, wyświetlaczu Super Optic o przekątnej na poziomie 6,67-cala oraz 256 GB pamięci na dane. Za kulisami mówi się także o potrójnym aparacie fotograficznym (48 Mpix + 16 Mpix + 8 Mpix) oraz obsłudze techniki Bluetooth 5.0.

Źródło: Ishan Agarwal