Bartosz Czechowicz | 13 kwietnia 2019, 16:10

Horizon Zero Dawn 2 jest już w produkcji

Tytuł, na który czekamy. Wydane na PlayStation 4 Horizon Zero Dawn okazało się jedną z lepszych gier 2017 roku, a obecnie zalicza się tę grę do grona najlepszych produkcji, jakie powstały z myślą o aktualnej generacji konsol. Nic dziwnego więc, że gracze z niecierpliwością wyczekują kontynuacji.

Horizon Zero Dawn 2 nie nie zostało jeszcze oficjalnie ujawnione przez Guerrilla Games (deweloper odpowiedzialny za pierwszą część), ale możemy chyba założyć, że tytuł jest już w produkcji. Wszystko przez aktorkę Janinę Gavankar, którą powinniście kojarzyć z drugiego Battlefronta oraz... The Frozen Wilds, czyli dodatku do Horizon Zero Dawn. Podczas Star Wars Celebration Day, zapytana o dalsze losy świata, który posiadacze PlayStation 4 mogli przemierzać jako Aloy, odpowiedziała ona, że Horizon Zero Dawn 2 istnieje i zapewniła, że gra będzie "niesamowita". Wypowiedź aktorki w formie materiału wideo znajdziecie w serwisie Reddit.

PlayStation 4 - sprawdź ceny

PlayStation 4 Pro - sprawdź ceny

Horizon Zero Dawn spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem na rynku i można było przewidzieć, że Guerrilla Games zaserwuje nam kontynuację. Czy jednak tytuł ukaże się jeszcze na tej generacji konsol, czy też może na jego premierę trzeba będzie poczekać aż do wprowadzenia na rynek PlayStation 5? Czas pokaże.