Adrian Kotowski | 15 kwietnia 2019, 15:31

Samsung Galaxy Tab S5e dostępny w Polsce

Wersja LTE nie wypada źle. Samsung ogłosił wprowadzenie do Polski swojego najnowszego tabletu Galaxy Tab S5e. Urządzenie, które zapowiedziano w połowie lutego tego roku, to naprawdę ciekawy produkt, który świetnie sprawdzi się do przeglądania sieci, czy oglądania materiałów wideo. Trzeba jednak zauważyć, że tablet nie należy do tanich, choć z drugiej strony, za jakość czasem warto dopłacić.

Samsung Galaxy Tab S5e został przez nas dokładnie opisany w tym newsie. Dla przypomnienia, jest to tablet wyposażony w ekran Super AMOLED o przekątnej 10,5’’ i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Na pokładzie znajdziemy też układ Snapdragon 670, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, z opcja jej rozbudowy o 512 GB za pomocą karty microSD. Sprzęt udostępnia też dwie kamery: przednią 8 Mpx i tylną 13 Mpx, a ponadto oferuje czytnik linii papilarnych, porty USB-C i POGO oraz moduły łączności bezprzewodowej WIFI 802.11ac i Bluetooth 5.0.

Samsung Galaxy Tab S5e

Użytkownik ma też dostęp do czterech głośników z certyfikatem AKG i zgodnością z Dolby Atmos, a całość zasila akumulator o pojemności 7040 mAh, pozwalający na ciągłą pracę przez 14,5 godziny. Samsung przygotował trzy wersje kolorystyczne: srebrną, czarną i złotą. Ponadto klient może wybierać między edycjami oferującymi wyłącznie moduł WIFI oraz modelami wyposażonymi też w modem LTE. Wszystkie te warianty dostępne są w polskich sklepach.

Samsung Galaxy Tab S5e

Przejdźmy teraz do samej ceny sprzętu. Jak pisaliśmy w lutym, Galaxy Tab S5e miał kosztować w Europie 399 euro. W Polsce za podstawową wersję trzeba zapłacić 1799 zł, natomiast edycję LTE wyceniono na 1999 zł. Dopłata do tej drugiej nie jest duża, więc jej kupno może być w tym konkretnym przypadku całkiem dobrym pomysłem.

Źródło: prasowe